Ubytování

Ubytování

Když vstoupíte do prostorů chalupy U domkáře, ihned na vás dýchne útulná atmosféra více než 150 let starého stavení, ve kterém se snoubí historie s moderní technologií a designem. Prohlédněte si tedy všechny prostory, jenž ubytování U domkáře poskytuje pro Vaší spokojenost a dokonalý odpočinek na dovolené.

 

Společenská místnost a herna

Přízemí chalupy rozděluje klenutá chodba vedoucí k zadnímu vchodu na venkovní terasu. Z chodby odbočíte rovnou do společenské místnosti. Rozsáhlé prostory jsou vhodné pro děti, jelikož disponují prostorným dětským koutkem vybaveným hračkami. Na druhé straně místnosti lze pohodlně odpočívat při sledování velkoplošné smart TV s nalazenými stremovacími stanicemi. Uprostřed místnosti je prostor pro sportovní klání v profesionálním stolním fotbale nabo v elektronických šipkách.

 

 

 

Prostor pro prezentace

Když se vydáte na druhou stranu chodby, přímo naproti společenské místnosti, dostanete se do prostorů určeným ke společné prezentaci. Zde je možné pořádat workshopy, přednášky, školení, nebo soustředění a teambuildingy. Můžete využít videoprojektor a promítací plátno, k pobavení pro změnu dynamický reproduktor BLAUPUNKT USB Stream pro kvalitní poslech hudby se dvěma mikrofony například pro karaoke.

 

 

 

Moderní kuchyň s výčepem

Pohodlnou přípravu pokrmů, dobrou kávu nebo výčepní zařízení, to vše poskytuje kvalitně vybavená kuchyň spojená s prostory pro prezentaci i zábavu. Zde si po jídle můžete vychutnat šálek kávy u stylových krbových kamen. Hostům jsou k dispozici 3 lednice s velkým mrazákem, varná deska, trouba a mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Dolcegusto a výčep. Samozřejmostí je myčka nádobí. Restaurace a obchody jsou jen pár stovek metrů od chaty.

Po domluvě lze objednat catering (teplé i studené pokrmy, slané i sladké rauty, domácí kuchyně...). Pokud budete mít zájem, kontaktujte paní Kateřinu Havrankovou, tel.: 777 126 689.

 

 

 

Příjemná koupel

Stejně příjemně jako ve vyhřívaném venkovním saunovacím sudu, se jistě budete cítit v koupelnách chalupy U domkáře. Dali jsme si záležet, abyste měli pohodlí i při každodenní očistě těla. I zde jsme mysleli na dobový design v kombinací s moderním zařízením koupelny a toalet.

 

 

 

Kde budete spát

První patro dostupné po schodech je rozděleno chodbou do čtyř pokojů. Dvě světnice a dvě jizby jsou orientovány na východní a západní stranu chalupy. Každý ze čtyř pokojů je vybaven čtyřmi postelemi. Na patře je tedy celkem 16 lůžek. Místnosti jsou vybaveny smart TV s plochou obrazovkou, křesly, stolky a úložnými prostory.

 

 

 

Pro větší skupiny

Pokud je vás víc, využijte maximální kapacitu chalupy. Tu lze navýšit z původních 16 lůžek až na 32 míst. Podkroví je vybaveno dvěmi nocležnami po 8 lůžkách. Chytré vysouvací postele tak nabízejí možnost pořádat akce i pro početnější skupiny. To je vhodné především pro větší oslavy, teambuildingy, či školní akce.

Celý objekt má podlahové vytápění, přímotopy a zářiče v pokojích, a navíc lze zatopit v krbových kamnech umístěných ve společenské místnosti.

 

 

 

A to není všechno

V sousedící stodole se nachází prostorná lyžárna, sloužíci rovněž jako prostor pro uschování kol a jiného vybavení. V prostorách můžete pořádat také turnaje ve stolním tenise.

Na dlážděné terase obklopující celou chalupu je zepředu pohodlné posezení a zezadu vyhřívaný saunovací sud pro dokonalý relax především v chladnějším období.

Ostatní venkovní prostory jsou ve fázi dokončovacích prací. Na jarní oteplení zprovozníme multifunkční venkovní hřiště, přístřešek s ohništěm a venkovní vyhřívaný bazén s filtrací.

  

 

 

Zarezervujte si termín

Zpět Relax Cottage